BlockAdBlock

Wykryto wtyczkę Adblock zainstalowaną w przeglądarce. Niektóre treści na stronie mogą nie wyświetlać się poprawnie.

Uwaga Konkurs!

27.09.2017r.

Rozstrzygnięcie konkursu

Komisja po zapoznaniu się ze złożonymi ofertami nie wyłoniła projektu do zaakceptowania jako logo firmy.

 

Ogłoszenie o konkursie na opracowanie projektu logo i hasła promocyjnego Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego Sp. z o.o.

Miejski Zakład Komunikacyjny Sp. z o.o. w Starachowicach postawił sobie za cel polepszenie jakości i komfortu miejskiej komunikacji oraz stworzenia przyjaznego wizerunku Spółki: „Zmieniamy standardy Spółki dla polepszenia obsługi pasażerów". Biorąc pod uwagę powyższe, zamierzamy dokonać zmian dotychczasowego logo MZK Sp. z o. o. w Starachowicach. Proponujemy Naszym Pasażerom konkurs na opracowanie nowego logo i hasła promocyjnego MZK Sp. z o.o. w Starachowicach. Czekamy na ambitne pomysły trafnie oddające charakter naszej firmy. Logo będzie wykorzystywane we wszelkich materiałach popularyzatorskich, promocyjnych, reklamowych i informacyjnych.

Najlepsze projekty zostaną nagrodzone!

Do udziału zapraszamy zarówno profesjonalnych grafików, jak też uczniów szkół w Starachowicach, członków kółek artystycznych.

Projekt powinien przyczyniać się do kreowania pozytywnego wizerunku MZK jako firmy przyjaznej pasażerom. Główna nagroda to kwartalny bilet na bezpłatne przejazdy komunikacją miejską, przewidziano też dwa wyróżnienia nagrodzone odpowiednio biletem bezpłatnym dwumiesięcznym i miesięcznym.

Termin nadsyłania prac konkursowych upływa 24.09.2017 roku Regulamin konkursu do pobrania niżej.
REGULAMIN

Autor: Paweł Sarna
informatyk@mzk-starachowice.pl

Szybki kontakt:

Miejski Zakład Komunikacyjny
ul. Radomska 53
27-200 Starachowice

Tel: 41 272 14 20
Fax: 41 274-61-47

e-mail: sekretariat@mzk-starachowice.pl

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Akceptuję